Rolletic je masážní rekondiční stroj, který tvaruje postavu, zpevňuje problematické partie a pomáhá odbourávat celulitidu. Pravidelnou masáží docílíš zpevnění svalstva, odbourávání tukových polštářů a vyhlazení kůže. Používání přístroje povzbuzuje látkovou výměnu. Zlepší výživu kožních buněk a jejich činnost, pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolizmus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů. Rolletic dále napomáhá detoxikaci organismu a přispívá ke zlepšení imunity a celkového zdravotního stavu.

Používáním přístroje dosáhneš zpevnění (bodyforming), které má dlouhodobý efekt, nedochází k tzv. „jojo efektu“. Masáž probíhá stimulací akupresurních drah, ovlivňuje a reguluje fyziologické pochody jako trávení a dýchání. Díky konstantní rychlostí otáček umožňuje efektivně využívat stimulační účinek masáže. Ke cvičení nepotřebuješ žádnou asistenci, vše zvládneš sama, je to jednoduché.
Pro dosažení těch nejlepších výsledků je doporučeno podstupovat masáž po 30 – 60 minutových kúrách, 2x až 3x týdně. Masáž není vhodná pro těhotné či menstruující ženy. Dále by se masáži měly vyvarovat ženy s problematickou štítnou žlázou a zánětem žil.
Latest posts by Zuzka Kubicová (see all)

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *